Shugo Chara! – Odcinki 25-51 (koniec 1 serii)

Niestety muszę potraktować Shugo Charę! trochę po macoszemu :( Wczoraj skończyłam oglądanie pierwszej serii, a już teraz możemy się raczyć przetłumaczoną drugą, ponieważ Chibi Fansub kontynuuje ten projekt ^^

Dlatego właśnie postanowiłam całą drugą połowę serii pierwszej wpakować do jednej notki i umieścić tylko ogólny zarys fabuły na dany epizod. Jak sami widzicie mam teraz na głowie wiele projektów i niestety nadrabianie tych wszystkich odcinków nie jest wykonalne ;(

Teraz do działa! Zajmijmy się tym co pozostało, bo druga seria czeka xD

Przed nami odcinki (tyle się nad tym napracowałam, więc żebyście wiedzieli, że je wszystkie wymienię xD): 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 i 51! Ech tchu już mi brakuje ;P

PS: Za ewentualne literówki/błędy/itp. przepraszam, ale mimo że sprawdzałam całość kilka razy, przy takiej ilości tekstu ciężko wyłapać 100% błędów <wzdycha>

Numer: Odcinek 25
Tytuł: „Nadeshiko! Pożegnanie, Mimo że jest wiosna!?”

Amu ma problem ze swoimi emocjami, ale kiedy idzie po radę do Nadeshiko okazuje się, że w domu zastaje tylko Nagehiko, brata bliźniaka dziewczyny, a tak naprawdę nią samą, ale w swojej prawdziwej formie. Królowa wyjeżdża do Europy, ale obiecuje, że wróci.

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 26
Tytuł: „Nowy początek!”

Kukai opuszcza Guardians ponieważ kończy szkołę. Wciąż jednak będą się widywać bo przenosi się po prostu do budynku obok ^^ Amu jest smutna, ponieważ opuszcza ją kolejny ważny przyjaciel. Wracając do domu znajduje rannego Ikuto, a następnie oboje idą na słynną randkę w parku rozrywki :)

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 27
Tytuł: „Czwarte Shugo Jajko!”

Naszą bohaterkę po przebudzeniu czeka szok! Pojawiło się czwarte shugo jajko – żółte ze znakiem karo. Rozpoczyna się nowy rok szkolny, a do szkoły przybywają nowi uczniowie. Do klasy Amu zostaje przeniesiona blond piękność o niemiłym przysposobieniu, wysługująca się wszystkimi na około. Czy jest ona nową królowa? Amu przechodzi chwile załamania, a na jej nowym jajku pojawia się X!

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 28
Tytuł: „Wykluczenie Jokera? Pojawiają się nowi Strażnicy!”

Oficjalnie zostają przedstawieni nowi Guardians. Walet – Kairi Sanjou, Królowa – Rima Mashiro. Amu boi się powiedzieć Strażnikom o jej Jajku, ponieważ mysli, że ją tedy wywalą z Guardians. W jej domu przebywa Eru – shugo chara Utau. Rima i Amu ruszają na patrol w poszukiwaniu X Eggów. Kiedy jedno znajdują Królowa robi Chara Nari, zmieniając się w Clown Drop i niszczy jajko atakiem Juggling Patry. kiedy już jej po wszystkim dziewczyna sugeruje Amu żeby zrezygnowała z bycia Jokerem. Nasza bohaterka wraca do domu, a tam dowiaduje się od Eru, że Utau odbiera dzieciom ich Jajka Serc i że należny ją powstrzymać!

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 29
Tytuł: „Chara Nari?! Amulet Angel”

Amu nie jest zbyt szczęśliwa, ponieważ nie układa jej się za dobrze z nowymi Strażnikami, na szczęście w samą porę przybywa Kukai w odwiedziny i podnosi ją na duchu. Ich rozmowę przerywa pojawienie się Utau, która chce wymienić jajko z karo na Humpty Lock. Nagle Kłódeczka zaczyna świecić i Amu przemienia się z Eru w Amulet Angel, Kukai z Daichi w Sky Jack i Utau z Dią w Dark Jewel. Po chwili moc Humpty Locka znika, a my dowiadujemy się, że Utau to młodsza siostra Ikuto (który zjawia się jak zwykle w samą porę ^^).

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 30
Tytuł: „Gwiezdna Klasa kontra Księżycowa Klasa! Wielkie ożywione kibicowanie!”

W szkole mamy festiwal sportu. Uczniowie zostali podzieleni na dwa konkurujące ze sobą drużyny. Kiedy nagle pojawia się X Egg, Amu zmienia się w Amulet Heart i udając, że jest cheerleaderką udaje jej się oczyścić Jajko, czym zaimponowała Rimie. Przy okazji okazuje się, że Kairi jest szpiegiem z Easter.

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 31
Tytuł: „Śliczne dziecko. Wielka rebelia!”

Guardians za namową Yayi postanawiają zrobić zebranie u niej w domu. Na miejscu okazuje się, że zrobiło ona to celowo żeby przyjaciele pomogli jej przy małym bracie o imieniu Tsubasa. Amu daje jej kilka rad, dzięki którym staje się lepszą starszą siostrą :) Na końcu nasza bohaterka postanawia wyjawić Strażnikom, że jej czwarte jajko ma na sobie X. Jej obawy jednak były zbędne, ponieważ wszyscy stanęli po jej stronie :)

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 32
Tytuł: „Samotna Królowa!”

Wszyscy na około szaleją na punkcie pewnego gagu z popularnej komediowej mangi. Okazuje się, że Rima po Chara Change to kochająca się śmiać osóbka (jej rodzice ciągle się kłócą, dlatego nie uzewnętrznia tej strony charakteru, ponieważ nie chce sprawić im zawodu). Niestety klasa nie potrafi tego docenić, a chłopcy nawet stwierdzają, że to nie może być naprawdę ona! Królowa smutna znajduje pomoc u Amu, która podnosi ją na duchu. Dziewczyny w końcu zaprzyjaźniają się ze sobą ^^

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 33
Tytuł: „Nic nie poradzisz na zakochanie!”

Amu udaje się z Tadase na zakupy w jakiejś sprawie odnośnie Guardians. Oczywiście ona traktuje to jak randkę ;D W czasie kiedy ta dwójka jest sobą zajęta Kairi postanawia ich śledzić. W pewnym momencie nasi randkowicze kupują sobie lodu – Amu czekoladowego, a Tadase waniliowego. Król oddala się na moment żeby przynieść coś na plamę, na spódniczce dziewczyny, a tymczasem zjawia się Ikuto i drażni z Amu. Ich sprzeczka doprowadza do tego, że Amu ląduje na kolanach Ikuto i tak zastaje ich Tadase, który prawie wrócił. Faceci walczą ze sobą (kociouchy zdecydowanie się dobrze bawi xD), a wtedy zjawia się Kairi i wręcza Amu prezent. Po troszeczku zaczyna on się w niej zakochiwać!

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 34
Tytuł: „Naprawdę!? Wielka przygoda w nawiedzonym domu!”

Guardians muszą zbadać pewien opuszczony dom, ponieważ po szkole rozchodzą się plotki, że jest on nawiedzony! Amu strasznie się boi, ale musi także iść :) Już na miejscu spotykają chłopca lubiącego rysować, ale jednocześnie smutnego i niepewnego z powodu rodziców. Jego jajko serca zmienia się w X Egg, który oczyszcza Amu z pomocą Rimy. Chłopak znów wraca do malarstwa ^^

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 35
Tytuł: „Weselny tort pierwszej miłości!”

Amu z rodziną są zaproszeni na ślub jej kuzyna Shuu, który był jednoczesnie jej pierwszą miłóścią :) Pracuje on przy wypiekach i dziewczyna pamięta jak w dzieciństwie ubóstwiała jego torty i torciki. Niestety zaraz po przyjeździe Amu ma on kłótnię ze swoją narzeczoną. Nasza bohaterka stara się pogodzić skłóconych zakochanych. W końcu kiedy Amu oczyści z X jajko serca Shuu, cała trójka (Amu, Shuu i Eriko) zabiera się za zrobienie tortu weselnego :) Ślub się udaje, a Joker łapie bukiet panny młodej xD

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 36
Tytuł: „Złoty Książę! -Część Pierwsza-”

Do Seiyo Academy przybywa Książę Shuraiya w poszukiwaniu Embryo! Jest on uparty i samolubny co powoduje, że często sprzecza się z Amu (zaproponował jej żeby została jego Królową, ale się nie zgodziła ;P). Pewnej nocy do jego pokoju przychodzi Utau (przebrana w fajne arabskie ciuchy – trochę zabawy w photoshopie i cała postać gotowa ;)) i wręcza mu coś co w jego mniemaniu jest Embryo, ale tak naprawdę to kolejny wytwór Easter żeby utrudnić życie naszym bohaterom!

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 37
Tytuł: „Złoty Książę! -Część Ostatnia-”

Nasz rozpieszczony książę bawi się fałszywym (on oczywiście o tym nie wie) Embryo i zmienia jajka serc dzieciaków w X Eggi. Paru chce go uratować. Rodzi się jej shugo chara. Bohaterom udaje się przemówić Shuraiji do rozsądku po czym wszystko się kończy szczęśliwie ^^ Można się spodziewać, że książę pójdzie w ślady ojca i zostanie dobrym królem :)

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 38
Tytuł: „Klucz, Kłódka, Ta Osoba i Ja!”

Kairi dostaje od siostry rozkazy ukradnięcia Humpty Lock Amu, ale nie potrafi tego zrobić. Nieszczęśliwym trafem Kłódka trafia w ręce naukowca z Easter. Wtedy pojawia się Ikuto i pomaga naszej bohaterce odzyskać swoją własność. Próba otwarcia Humpty Locka przez Dumpty Key jednak się nie udaje, a kociouchy stwierdza, że najwyraźniej jeszcze nie czas.

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 39
Tytuł: „Chara Nari! Platinum Royal!”

W szkole ktoś (Kairi) rozpowszechnia dziwny singiel Black Diamond. Podobno jeśli posłuchasz tej piosenki spełni się Twoje życzenie. Płyta dostaje się także do rąk Tadase. Jej przesłuchanie sprawia, że Kiseki wraca do do swojego jajka, a Król jest w dużym niebezpieczeństwie. Na szczęście na czas pojawia się Amu, a Tadase ma okazję do swojej pierwszej Chara Nari – Platinum Royal!

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 40
Tytuł: „Rima! Otwórz swoje serce!”

Rodzice Rimy chcą, aby zrezygnowała z bycia w Guardians. Dziewczyna nie wie jak to powiedzieć przyjaciołom. Tymczasem dziwna płyta z X dostaje się do coraz większej ilości uczniów. W nocy w szkole zbiera się duża gromada dzieciaków otumanionych przez muzykę. Guardians udaje się z tym poradzić i oczyścić ich jajka serca. Rima daje rodzicom do zrozumienia, że chce być dalej Strażniczką, a nasza ekipa odkrywa straszną prawdę – Kairi jest szpiegiem!

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 41
Tytuł: „Prawdziwe Ja!”

Kairi nie wydaje się zbyt szczęśliwy po tym co zrobił swoim przyjaciołom, ale dalej pomaga siostrze. Guardians trafiają na ukryty koncert zespołu, który nagrał niebezpieczną płytę CD. Rozpoczyna się walka. Kiedy niespodziewanie Amu znajduje się w niebezpieczeństwie, Walet przełamuje swoje opory i przemienia się w Samurai Soul. Po bitwie przeprasza Guardians za swoje zachowanie, po czym wyjawia, że Utau i jej menadżerka chcą polecieć do Ameryki by tam rozpowszechniać niebezpieczną piosenkę.

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 42
Tytuł: „Utau Hoshina! Ostateczna walka!”

Moment kulminacyjny! Nawiązuje się porządna bitwa pomiędzy Guardians a Utau. Amu chce przemówić piosenkarce do rozsądku, ale na niewiele się to zdaje. Zjawia się także Ikuto, który chce żeby obie dziewczyny wyjaśniły sobie parę rzeczy między sobą, a on w tym czasie zajmie resztę Strażników. Podczas potyczki dochodzi do tego, że Iru także opuszcza Utau i robi Chara Nari z Amu (Amulet Devil). Nasza bohaterka jednak przegrywa z siła jaką daje jej przeciwniczce przemiana z Dią. Kiedy Amu stwierdza, że ona mimo przegranej wierzy w swój blask, Dia się do niej zbliża i następuje Chara Nari!

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 43
Tytuł: „Chara Nari! Amulet Diamond!”

Możemy obserwować przemianę – Amulet Diamond. Utau jest niepocieszona i załamana jednak znikąd zjawia się Ami, siostrzyczka Amu i podnosi piosenkarkę na duchu. Dziewczyna robi przemianę z Eru – Seraphic Charm i oczyszcza swoim śpiewem wszystkie X Jajka. Następnie ratuje swoją menadżerkę ze spadającego helikoptera. Amu w tym czasie używa ataku Starlight Navigation, czym chroni maszynę przed roztrzaskaniem i imponuje wszystkim przyglądającym się osobom :) Dia wraca do jajka, a Utau i Sanjou-san postanawiają dalej współpracować przy tworzeniu muzyki ^^

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 44
Tytuł: „Migotanie Serca!”

Ten odcinek to recap – mamy streszczenie wszystkiego co działo się do tej pory. Kairi zbiera się do opuszczenia Guardians i wrócenia w swoje rodzinne strony. Przy pakowaniu pomagają mu przyjaciele. Na końcu dnia, na lotnisku, zbiera się w sobie i wyznaje Amu swoje uczucia, co sprawia, że dziewczyna kompletnie nie wiem co ma robić. Po chwili jednak stwierdza, że chce żeby się jeszcze kiedyś spotkali :)

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 45
Tytuł: „Do dzieła! Seiichiro!”

Typowy filler. W szkole odbywają się próby chóru. Amu na swoje nieszczęście dostaje solówkę do zaśpiewania ;P Odbywają się także wybory pianistki, która będzie akompaniować śpiewakom. Oczywiście po pewnym czasie jest ona niepewna tego co robi itp, a jej jajko zmienia się w X Egg. Wtedy Amu z pomocą swojego małego wielbiciela (ma na imię Seiichiro :)) udaje się pomóc dziewczynie, a cały występ szkoły wypada całkiem nieźle!

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 46
Tytuł: „Nadejście Rimy!? Bóg Komedii!”

Filler. Amu i Rima spotykają w parku dziewczynę, która trenuje przed występem w programie komediowym. Nasza Królowa prezentuje jej swoje umiejętności po czym zostaje jej trenerką. Podczas pokazu dziewczyna jejt zbyt zdenerwowana żeby się dobrze pokazać, a jej jajko serca zmienia się w X Egg. Amu go oczyszcza, a kolejne popisy bohaterki na scenie wywołują salwy śmiechu, tak jak o tym marzyła.

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 47
Tytuł: „Jestem menadżerem Utau!?”

Amu na jeden dzień musi zastąpić Sanjou i zostać menadżerką Utau. To bardzo ciężkie zadanie, ponieważ Easter utrudnia prace naszej piosenkarce jak może. W końcu po całym dniu bezowocnego poszukiwania sceny gdzie Utau mogłaby zaśpiewać, dziewczyny odpoczywają w parku. Kiedy pojawiają się X Eggi, Amu pędzi za jednym, a Utau rozprawia się z pozostałymi. Jej piosenkę słyszało wielu ludzi i zeszło się do parku, a ona widząc to zaczęła śpiewać dalej :)

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 48
Tytuł: „Prośba do Yayi o przysługę!”

Jednej z klas uciekł z klatki ptaszek. Guardians wyznaczają Yayę do wykonania zadania – poszukania zguby. Dziewczyna na początku się opiera, ale po treningu z Kukaiem i rozmowie z mamą decyduje, że zrobi co w jej mocy. Niestety nie udaje jej się złapać tego ptaszka co trzeba, ale dzieciaki i tak są szczęśliwe, że im pomagała.

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 49
Tytuł: „Sekret skrzypiec! Nuty tańczące na wietrze!”

Amu biegnąc do domu słyszy muzykę. Okazuje się, że to Ikuto grający na skrzypcach. Zaczyna śpiewać, a chłopak zgadza się jej akompaniować. Nagle zrywa się struna i oboje udają się do sklepu muzycznego po nowa. Tam spotykają dziewczynę, która uczy się naprawiać skrzypce itp. Kiedy jednak udaje jej się zepsuć instrument sławnej skrzypaczki jej jajko zmienia się w X Egga. Amu go oczyszcza, a dziewczyna dostaje od kobiety słowa wsparcia, po czym poproszona jest o dokończenie pracy nad zepsutymi skrzypcami.

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 50
Tytuł: „Czy naprawdę je znaleźliśmy?! Embryo!”

Shugo chary wyruszają na poszukiwanie Embryo. Przekazują między sobą informacje tak, że rodzi się wprost absurdalna plotka! Niczym w najprawdziwszym RPG przedzierają się do złego zamku, którym jest laboratorium ludzi z Easter. Tam też docierają Guardians zmartwieni zniknięciem swoich shugo char. Oczyszczają X Eggi i spotykają Ikuto, który także nie za bardzo lubi zwariowanych naukowców kręcących się w pobliżu. Strażnicy szybko się oddalają, a kociouchy wysłuchuje reprymendy od szefa Easter.

—OBRAZKI—

Numer: Odcinek 51
Tytuł: „Ja zdobędę Embryo!”

Amu dostaje od Nikaidou-senseia wiadomość, że według Easter Embryo pojawi się dziś wieczorem. Strażnicy urządzają sobie przyjęcie na dachu szkoły i czekają co się będzie działo. W pewnym momencie Amu dostaje SMSa od Ikuto! Pisze, że ma jej coś ważnego do przekazania i muszą się spotkać! Dziewczyna biegnie do parku rozrywki, w którym mieli kiedyś „randkę”. Niestety tam czeka na nią pułapka zastawiona przez Easter. Ikuto słysząc, że Amu została uwięziona, wkrótce przybywa i ratuje ją z opresji ^^ Po bitwie z X Eggami, którą stoczyli strażnicy, pojawia się na niebie lśniące Jajko – Embryo! Amu i Ikuto wzbijają się w powietrze i chcą je pochwycić, ale zanim zdołają to zrobić, naukowcy z Easter przez przypadek odpalają w nich rakietę z helikoptera. Kociouchy ochrania dziewczynę, ale sam nie wygląda za dobrze. Oboje zaczynają spadać. Tadase i Kukai ich ratują, a Embryo przepada bez śladu!

—OBRAZKI—

KONIEC!!!
Tyle jeśli chodzi o pierwszą serię Shugo Chary! Gdyby to był definitywny koniec wkurzyłabym się nie na żarty, ale skoro to dopiero półmetek, myślę, że taki „ostatni” odcinek ujdzie ^^ Mówcie sobie co chcecie, ale jak dla mnie wszystko zmierza do zakończenia Amuto :)

Wreszcie mogę zabrać się za Doki! ^^ Drugą serię dalej podepnę pod kategorię tą co jest – nie widzę sensu robić nowej. Naprawdę nie mam już na nic siły, więc widzimy się następnym razem! :)

Cheers! :*

About Shouri

English philologist | A girl in her 20s | Polish | INTJ | Bookworm | Gamer | Shipper | Anime watcher | Manga reader | Sci-Fi Fantasy geek | Volleyball fan | Always sleepy, almost always optimistic, grumpy at times, enjoys writing as a pastime :)

Posted on 19 października 2008, in Anime, Shugo Chara! and tagged , , , , . Bookmark the permalink. 18 Komentarzy.

 1. gdzie ogladalas te odcinki(na jakiej stronie)prosze powiedz

 2. @x-ja
  Stąd możesz je ściągnąć w rmvb
  http://www.download-anime.prv.pl/
  Poszukaj sobie Shugo Chary z seriach anime i gotowe ^^
  Ewentualnie streamingu szukaj na
  http://www.veoh.com/
  Suby są angielskie jakby co :)

  Pozdrawiam!

 3. Ja ogladam wieszosc przez youtube lub veoh mozna znalezc niemal wszystko :)
  Mama takie pytanko, szukam epizodu Amu i Ikuto na balkonie u Amu w domu, jedna to jak jej przynosi słodycze na pocieszenie a druga, chyba jak ja przestrzega a Amu nie otwiera mu drzwi balkonu, ktos wie jakie to epizody??? xoxo

  • Ja wiem . Gdy przynosi jej słodycze to napewno 3 ep . Ale co Amu słucha go przez zamknięte drzwi od balkonu . To był napewno odcinek gdy Su się zgubiła . Ale nie pamiętam który tio ep .

 4. @LiLs
  Dokładnie tak – veoh to wielka skarbnica anime ^^

  Odcinki z Amu i Ikuto na balkonie?
  04 to ta scena kiedy przynosi jej słodycze chcąc „spłacić dług” ;) Co do tego drugiego to nie jestem pewna czy mówisz o 10 (Suu się zapodzieje, a Ikuto zjawia się na balkonie Amu i przekazuje jej gdzie może szukać małej) czy 65 (Ikuto nocuje u Amu i jest tam moment, gdzie mówi jej żeby nie zostawiała otwartych drzwi balkonowych) ;)
  Najlepiej wejdź sobie na kategorię „Shugo Chara” i poszukaj – do tej pory udało mi się opisać prawie każdy odcinek (oprócz 2 najnowszych), więc może znajdziesz to czego potrzebujesz ^^

  Pozdrawiam ^^

 5. gdzie znalazłaś przetłumaczone po polsku odcinki shugo chary

 6. zna ktoś strone z tekstem piosenki utau po polsku

 7. @Maii13
  „gdzie znalazłaś przetłumaczone po polsku odcinki shugo chary”
  Odpowiedź brzmi – nie znalazłam. Oglądam praktycznie wszystkie serie z napisami angielskimi.

  http://animesub.info/szukaj.php?szukane=shugo+chara&pTitle=org
  Jedynie tutaj możesz szukać polskich subów.

  Co zaś do translacji piosenki Utau – jeśli masz na myśli „Black Diamond” to sama ją tłumaczyłam i znajdziesz ją tutaj:
  https://dreamuniverse.wordpress.com/2008/08/10/music-mizuki-black-diamond/

  Ale polecam ci jeszcze wersję Alexandry:
  http://meiq.wordpress.com/2008/12/03/czarny-diament-w-mojej-dloni-utau-hoshina-nana-mizuki-black-diamond/

  Pozdrawiam ^^

 8. mam pytanko wiecie może ile bedzie seri??? a ile jest odcinków w drugiej???

 9. @kamila
  Z tego co słyszałam Doki! będzie ostatnią, czyli całość będzie się składać z 2 serii.
  Skoro pierwszy sezon miał 51 odcinków to drugi zapewne także będzie miał tyle. W kazdym razie będzie to oscylowało około 100 ileś ;)

 10. ojacie ale do ściągnięcia są tylko do 67 szkoda:PPP dzięki Shouri

  • Hehehehe tylko tyle bo dopiero wyszło około 70 ;) Ja tam się cieszę, że nie jest tego za dużo, bo dzięki temu mogę być z serią w miarę na bieżąco (zważając na mój brak wolnego czasu…)
   Pozdrawiam ^^

 11. dzienki P :)

 12. Superr…!
  Krótke, ale zrozumiałe ;pp
  Najbardziej podoba mi się ta scena w 51/.
  Jak Amu gdy spada z Ikuto wtula się w niego. ;pp
  Nawet ją pobrałam z youtuba… xPP
  x))

 13. Aaa.. jeszcze skomentujee 27 i 38..
  27 – dziwna nazwa.a. A na początku Rima mnie wkurzała..! Teraz się wydaje zabawna.. :))
  38 – jaka szkoda, że Amu się bała.. No nic.. Takie pikantne scenki zostawiaja pewnie na 80-te odcinki lub 90-te.. ;pp

 14. Fajna stronka ;):) A gdzie ogladałas??? Bo ja od 39 szukam i nigdzie nie ma ;(

 15. gdzie moge znaleźć 27 odcinek po PL ?

 16. Ja oglądam na urusai.pl
  Po polsku napisy mają :D

  Shugo Chara! –
  http://www.urusai.pl/anime/shugochara

  Shugo Shara! Doki! –
  http://www.urusai.pl/anime/shugocharadoki

  polecam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: